19.11.2017 - Š.L.A.H.
HC Tango vs. HC 2009 Nýrsko
Výsledek: 3:2

V prvním zápase druhé části jsme se opět postavili týmu HC Tango, který nám v předchozím zápase uštědřil porážku. V šatně jsme se sešli v 9-ti hráčích, a tak jsme si zavolali na pomoc hráče L.Hosnedla z HC AutoKempf, abychom doplnili stav na 10. Tento den byl celý zakletý, nejprve 3 omluvenky hráčů, poté se golman málem nedostavil na zápas kvůli technické závadě na vozidle. Nakonec to stihl, díky časomíře a rozhodčím se zápas začal hrát o 5min déle. Když už jsme byli kompletní a začala hra, nebylo poznat, že proti nám je soupeř s početní přesilou. Už ve 4.minutě jsme šli do vedení. Hráli jsme co jsme potřebovali a soupeře nepouštěli do vyložených šancí. Ve druhé třetině soupeř dokázal vyrovnat, ale v zápětí jsme si jednogólový náskok vzali zpět, ten jsme si přenesli do poslední části. Bohužel nám opět nevyšla 3.třetina, když nám dvakrát ujel soupeř do brejku a oba dokázal proměnit. Při stavu 3:2 jsme se pokoušeli vyrovnat, ale bohužel bylo málo času. V poslední minutě jsme zkusili hru bez brankáře. D. Václavovic našel najetého Kopačku na útočné modré, na druhé straně jel Kváč a jen díky zásahu obránce soupeře neprocpal Kopačka 2s před koncem hrací doby přihrávku na úplně volného spoluhráče. Nebyl to zápas jako ty předchozí, kde jsme ztráceli nesmyslně vedení, defenzivu jsme zlepšili, ovšem na vítězství jsme dnes nedosáhli.

Góly:

23. Rajtmajer (Burcal), 34. Roubal (Votava), 41. Rajtmajer (Burcal) – 4. D. Václavovic (V. Bouzek st.), 24. L.Václavovic (D.Václavovic)

12.11.2017 - Š.L.A.H.
HC 2009 Nýrsko vs. HC Čápi
Výsledek: 5:5

Poslední zápas první části a proti nám se postavili ,,Čápové''. Na zápas jsme dorazili ve velmi ořezané sestavě, ale ze začátku to nebylo poznat. Po první třetině jsme vedli 1:0, můžeme říci pouze, nastřelili jsme totiž 5x tyč a soupeře jsme příliš nepouštěli do šancí. Ve druhé třetině jsme zabrali a dostali se do náskoku 4:0. Zdálo se, že to bude lehký zápas, ale... ANO znovu. Soupeř dokázal snížit na 4:2 během 2 minut ve 24.-25. minutě. Nechtěli jsme dopustit další dramatizaci, tak jsme opět zabrali. Hned v následující minutě ujel do úniku Kopačka a nemýlil se. Poslal nás do vedení 5:2. Do třetí třetiny jsme si něco pověděli k taktice, proto abychom neopakokovali kiksy z předchozích zápasů. Začala třetí třetina a mi nehráli co jsme chtěli, soupeř postupně dokázal vyrovnat na 5:5, a tak jsme ZASE ztratili vyhraný zápas. Můžeme jen doufat, že do třetice všeho dobrého i zlého a v další části nezopakujeme chyby, které nás obírají o body.
Góly:

10. Cvachovec (D. Václavovic), 16. Belfín (Kopačka), 19. Míšek (Hejduk), 20. Kopačka (D. Václavovic), 26. Kopačka (D. Václavovic) – 24. Mach, 25. Peksa, 33. Mach (Karásek), 36. Uhlík, 40. Jonáš (Jandík)

29.10.2017 - Š.L.A.H.
HC 2009 Nýrsko vs. HC Tomahawks
Výsledek: 4:3

V dalším zápase jsme si chtěli zlepšit náladu po minulém týdny, kdy jsme ztratili dá se říci vyhraný zápas. První 2 třetiny to vypadalo nádherně, získali jsme náskok o 4 góly, ale... ANO zase třetí třetina a zase jsme soupeře nechali hrát. Naštěstí se soupeři podařilo pouze snížit na 4:3. po konečné siréně z nás spadl velký balvan. Byť jsme vyhráli, neměli jsme moc důvodů k radosti. (ze zápasu se neodehrálo 2:00 min pro nedostatek času)
Góly:

1. Cvachovec (D. Václavovic), 15. D. Václavovic (Kopačka), 19. P. Bouzek (D. Václavovic), 26. D. Václavovic (P. Bouzek) – 33. Kotáb, 34. Pelíšek (L. Vávra), 35. Kotáb (Pelíšek)

22.10.2017 - Š.L.A.H.
HC Autokempf vs. HC 2009 Nýrsko
Výsledek: 4:4

Do dalšího zápasu, který se hrál téměř po měsíční pauze jsme šli do vedení již ve 2.minutě zásluhou Belfína, ale soupeř dokázal odpovědět již v 5.minutě. Na další branky jsem si museli počkat a to do 2.třetiny, kdy se trefili Václavovic D. a  Hejduk. Ve třetí třetině přidal další branku Cvachovec a vypadalo to výborně. Bohužel soupeř se nevzdal a dokázal v rozmezí tří minut (36.-39.) vyrovnat na konečných 4:4.
Góly:

5. Kolář (Němec), 36. Johánek (Kolář), 38. Hosnedl (Kolář), 39. Němec (Mareš) – 2. Belfín, 21. Václavovic D. (Kajinek), 22. Hejduk (Cvachovec), 34. Cvachovec (Kajinek)

28.9.2017 - Š.L.A.H.
HC Poběžovice vs. HC 2009 Nýrsko
Výsledek: 2:5

Druhý zápas jsme odehráli proti druhému navátilci z KHL. Již od začátku jsme drželi zápas pevně ve svých rukách. Navyšovali jsme náskok na 3:0, až poté nám ujel do brejku soupeř(Klíma), který snížil. Poté jsme ovšem přidali další 2 branky zásluhou našeho V.Bouzka ml., ale i tak si poslední slovo vzal opět hráč Klíma, který svým druhým golem zkorigoval na konečných 2:5.

Góly:
20. Klíma (Lincmajer), 41. Klíma (Šimek) – 8. Zdichynec (Míšek), 11. Míšek, 16. P. Bouzek, 27. V. Bouzek, 37. V. Bouzek

24.9.2017 - Š.L.A.H.
HC 2009 Nýrsko vs. HC Tango
Výsledek:1:2

První zápas letošní sezóny byl až nad očekávání vyrovnaný, na to , že několik našich hráčů stálo na bruslých poprvé od posledního zápasu minulé sezóny. Sice jsme měli opticky více ze hry, ale často nás musel podržet náš nový gólman Lukáš Vodička. nakonec vyrovnyný duel skončil těsně pro soupeře.

Góly:
24. Petr Bouzek – 19. Mazanec (Radek Vlach), 26. Mazanec (Radek Vlach)