10.11.2018 Přestup zpět
Avizovaný přestup L.Václavocice , který proběhl před sezónou je pasé. Na svou žádost odešel z týmu Dynamo a při další ligové radě bude opět dopsán na naši soupisku. Nyní nám chodí v rámci pravidel vypomáhat jako posila. Ovšem kabina mu to dává velice ,jak se říká, ,,sežrat,, :D
1.10.2018 Přestup  TOM-NYR
Jelikož jsme přišli před sezónou o mnoho hráčů, rozhodl se Zdeněk Muchka z konkurenčního týmu Tomahawků, že nám přijde minimálně na tuto sezónu pomoci. 

17.9.2018 Přestup NYR-DYN
V přípravě na další sezónu ohlásili přestup další 2 hráči. Bratři Václavovicové posilují nově vzniklé AHC Dynamo. Pro náš tým je to citelné oslabení. Děkujeme jim za účast v klubu a přejeme jim mnoho úspěchů jinde.

30.8.2018 Konec?
Dlouholetá opora týmu končí, Jirka Hvězda již nebude hájit barvy našeho klubu. Spolu s ním končí minimálně pro následující sezónu Pepa Vlasák.


Kopi

2018/2019

30.12.2017 Přestup NYR-CAP
V polovině soutěže(oficiálně po 2,části) nás opouští hráči Lukáš Míšek a Rosťa Hejduk a přecházejí do konkurenčního týmu HC Čápi.
  • hráči již v druhé části hráli za zmíněný klub a poměrně se jim dařilo
Nezbývá než jim poděkovat za účast v klubu a popřát mnoho úspěchu v jiném týmu.

Kopi

 

2017/2018

Dne 19.3. se hrálo poslední kolo Š.L.A.H 16/17, kde jsme chtěli zabojovat o naději na prvenství v soutěži. Na zápas proti HC Čápi se nás ale dostavilo pouze 8 hráčů do pole a to se na nás postupně projevovalo. Sice jsme vedli 2:0 , 3:1 , ale na výhru jsme nedosáhli. Výsledek 3:4, když vyrovnání přišlo ve třetí třetině zápasu a otočení dokonce v poslední minutě. Byť unavení, tak se 5 našich hráčů zůčastnilo ještě dalšího zápasu. Nebylo to o tom, že jsme museli spoléhat na prohře HC Tomohawks, ale sešlo se to , že HC AutoKempf neměli dostatek hráčů. Jelikož jsme prohráli náš zápas, poslední zápas byl pouhou formalitou. Nechtěli jsme se loučit prohrou, chtěli jsme pomoci, ale naše síly na to nestačily a padli jsme i ve druhém zápase, kde si to HC TOMAHAWKS pohlídal a zaslouženě vyhrál 7:2. Tímto gratulujeme vítězům ligy a už se těšíme na další ročník, abychom jsme se pokusili jim to vrátit :)


Konečné pořadí Š.L.A.H 2016/17:
  1. HC TOMAHAWKS 18b.
  2. HC 2009 NÝRSKO 14b.
  3. HC ČÁPI               11b.
  4. HC AUTOKEMPF   5b.


Kopi
 
15.1.2017
Při zápase mezi HC Tomahawks a HC Autokempf , ve kterém se na jedné straně představili naši hráči L.Kopačka a V.Cvachovec, na straně druhé L.Míšek a R.Hejduk utrpěl při nezaviněném pádu poslední zmíněný zranění v horní polovině těla. Tímto je ohrožen jeho start na další zápasy a přidává se na naši marodku, kde již jsou P.Vlach a J.Hvězda.
Kopi


 

2016/17

25.3.2011

AKTUÁLNĚ: BLÍŽÍ SE PŘESTUPOVÁ BOMBA?
Dle nepotvrzených informací se schyluje k největšímu transferu v dosavadní histirii ŠLAH. Spekuluje se o přestupu nejlepšího střelce loňské sezony Lukáše Míška z HC 2009 Nýrsko do HC Tango. Příčin je údajně několik - m.j. ztráta motivace, nedostatečný počet tréninků, nabídka vyšího platu a v neposlední řadě také údajné neshody s některými spoluhráči. V zákulisí se již údajně intenzivně jedná o výši odstupného, které bude muset být velice vysoké zejména proto, že Lukáš Míšek je již druhým rokem nosičem puků. O aktuálním dění okolo tohoto transferu Vás budeme dále informovat.

26.11.2010

AKTUÁLNĚ

Hráč HC 2009 Nýrsko Jan Bošek ( hrající s číslem dresu 11 ) dnes oznámil nepříznivou zprávu. Na dobu neurčitou přerušil své působení v našem týmu. Dle dostupných informací je důvodů hned několik, zejména špatný zdravotní a psychický stav. Hráč neunesl těžkou kritiku svého výkonu po posledním zápase ( s HC Tango ).

25.11.2010

AKTUÁLNÍ ZPRÁVA TÝDNE

Bohužel při posledním zápase proti HC Tango došlo k obnovení zranění našeho zcela z formy hrajícího útočníka Jana Boška (11), který má v posledních době problémy s bolavým zápěstím a s největší pravděpodobností nenastoupí v nejbližším plánovaném utkání proti HC Kinetic. O stavu zranění našeho útočníka vás budeme průběžně informovat.

25.11.2010

POZVÁNKA NA UTKÁNÍ S HC KINETIC

Po nepříliš povedeném utkání s HC Tango by náš tým potřeboval zase naplno bodovat a nabrat zpět formu, která vládla na záčátku sezony. Naším soupeřem je však tým HC Kinetic, který v posledních zápasech předvádí opravdu bojovné výkony a zaslouženě tak drží s favority krok. Přijďte proto náš tým podpořit v hojném počtu a dokázat tak, že náš tým stále patří na nejvyšší příčky této ligy.

13.11.2010

POZVÁNKA NA UTKÁNÍ S HC AUTO KEMPF


Přijďte podpořit vedoucí tým Š.L.A.H. proti těžkému soupeři, kterého jsme dokázali porazit za loňskou sezonu jako jediný tým, avšak pouze jednou. Ovšem nyní náš tým má neuvěřitelnou formu - mimo prvního zápasu, kdy jsme nešťastně prohráli právě s HC Auto Kempf, i když jsme ve třetí třetině vedli 2:1, od tohoto zápasu jsme však jednoznačně přehrávali své soupeře, a dokonce přestřílel tým z Malé Vísky vysoko 8:0.
Budeme potřebovat každou vaší hlasivku!! :)

Zápas se hraje v pondělí 15.11.2010 od 20:15 na zimním stadionu v Klatovech.
Město Nýrsko
http://www.sumavanet.cz/nyrsko/

Geodézie Novotný
http://www.geonovotny.cz/

KOVO Belfín
http://www.belfin.cz/

Autoservis Zdeněk Pitel
http://www.auto-pitel.cz/

Buvolss Nýrsko
http://buvolss.webnode.cz/
HC 2009 Nýrsko z.s., Nýrsko IČO 26567121
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one