19.3.2017 - Š.L.A.H.
HC Čápi vs. HC 2009 Nýrsko
Výsledek: 4:3

V posledním zápase sezóny jsme si chtěli vybojovat naději na první místo tabulky, ovšem za předpokladu zaváhání ,,Sekerek,,. Zápas jsme začali velice dobře už v 9.minutě jsme vedli 2:0. Soupeř, ale do konce první třetiny, dokázal snížit. Ve druhé třetině jsme si vzali dvoubrankový náskok zpět ,ale ani ten jsme neudrželi a zase soupeř snížil. Do třetí části jsme šli s tím , že to musíme udžet. Nikam se nehnat a šetřit síly, jelikož nás bylo pouze 8 hráčů do pole. Únava zřejmě zapracovala a mi dělali zbytečné fauly a soupeř vyrovnal. Jelikož jsme museli vyhrát museli jsme ještě zabrat, ale z nadmíry snahy jsme opět faulovali. Avšak v poslední minutě se nabízel únik našeho hráče po atakování protihráče na soupeřova golmana, ale rozhodčí tento počin označil také za nedovolený zákrok, a tímto bylo po zápase. V nabídnuté přesilovce 5 na 3 soupeř otočil na konečných 4:3. Celkově to stejně nevadilo, jelikož sekerky si to pohlídali a poslední zápas vyhráli.


Goly:Kopačka 2x, Bouzek V. st.
Kopi
5.3.2017 - Š.L.A.H.
HC Autokempf vs. HC 2009 Nýrsko
Výsledek: 4:9

V předposledním zápase letšního ročníku ligy jsme šli s vědomím ,že musíme vyhrát.  Zápas začínal a my byli ještě v šatně. Sotva přiběhl golman na ledovou plochu, už nás rozhodčí popoháněli. Čas 2:33 a musíme faulovat ujíždějícího protihráče - trestné střílení a prohráváme 0:1. Pokoušeli jsme se o vyrovnání, které se povedlo v 8mé minutě také z trestného střílení , kdy Míšek proměnil. Jedenáctá minula a zase prohráváme 1:2, takto skončila první třetina. O přestávce jsme si něco řekli a druhá třetina tomu je důkazem, vyhráli jsme ji 5:0 i díky hodně vyloučení na straně soupeřů. Do třetí třetiny jsme šli s tím , že si to už musíme pohlídat. Sice jsme dovolili soupeři 2 branky, ale zároveň jsme my přidali 3. Díky dnešnímu vítězství nám stále žije naděje na zisk prvenství. Avšak musíme doufat, že nám pomůže náš dnešní soupeř a ,,sekyrky,,(HC Tomahawk) v posledním utkání porazí. My ovšem musíme vyhrát i poslední zápas a to s HC Čápi. Jen dodám,že díky lepšímu skore mezi námi a ,sekerkami,, nám stačí i shoda bodů.

Góly:Míšek 2x, V.Bouzek st.2x,Kopačka 2x,Kajínek,Důlovec,Cvachovec
Kopi
19.02.2017 - Š.L.A.H.
HC 2009 Nýrsko vs. HC Tomahawks
Výsledek: 2 : 8

Tento zápas, který měl hodně napovědět jak dopadne letošní ročník Š.L.A.Hu se nám vůbec nepovedl. V zápase jsme po chvilce prohávali 0:2. Dokázli jsme snížit na 1:2.ale to bylo z naší strany dá se řící vše. Další a zároveň náš poslední gól jsme vstřelili až za stavu 1:6. Soupeř ovšem dokázal vstřelit další 2 branky a zápas tak skončil hodně nelichotivým výsledkem 2:8. Dvě branky nám soupeř vsítil z nařízených trestných střílení.

Góly:Bouzek V.st., Míšek
Kopi
12.2.2017 - Š.L.A.H.
HC 2009 Nýrsko vs. HC Čápi
Výsledek: 4:4

Na zápas tentokrát přišlo 14 hráčů, což naší hře úplně nesvědčilo a brzy jsme prohrávali 0:2. V průběhu zápasu jsme sice srovnali na 2:2, ale poté soupeř odskočil znovu na rozdíl dvou branek. V závěrečné části se nám ještě podařilo vstřelit dvě branky a zápas skončil remízou 4:4

Góly: Hejduk, Vlasák, P.Bouzek, Belfín
Cvajda
30.1.2017 - Š.L.A.H.
HC 2009 Nýrsko vs. HC Autokempf
Výsledek: 6:6

 V zápase, ve kterém nám chyběli tři klíčoví hráči, jsme se sice ujali brzy vedení, ale po vyrovnávací brance jsme už neustále dotahovali náskok soupeře, stav po první třetině 2:3. V úvodu druhé třetiny jsme srovnali stav na 3:3, Autokempf přidal další branku a stav po druhé třetině byl 3:4. Ve třetí třetině jsme srovnali na 4:4, soupeř však dvěma góly zvýšil na 4:6. Po dramatickém závěru jsme srovnali skóre na konečných 6:6.

Góly: Míšek 2x, P.Bouzek 2x, V.Bouzek ml.,Vlasák
Cvajda
22.1.2017 - Š.L.A.H.
HC Tomahawks vs. HC 2009 Nýrsko
Výsledek: 4 : 10

Velmi důležitý zápas o čelo tabulky jsme zvládli na výbornou.
Jelikož jsem ale nebyl na zápase nemohu nic zajímavého napsat. Doufám že mně kolega vypomůže.
Tak tedy kolega doplňuje:
Od první minuty zápasu jsme prohrávali 1:0. Během první třetiny jsme ale stihli otočit na 1:4.
Na začátku druhé třetiny dal soupeř v přesilovce branku na 2:4.
Poté jsme zvýšili na 2:5, naše hra se uklidnila, přidali jsme další dva góly a stav po druhé třetině byl 2:7.
V závěrečné části vstřelil Tomahawks dvě branky, my jsme přidali ještě tři. Konečné skóre 4:10.

Góly: Václavovic 2x, Cvachovec 2x, Bouzek V. ml. 2x, Bouzek P. 2x, Míšek, Belfín
Kopi, Cvajda
16.1.2017 - Š.L.A.H.
HC Čápi vs. HC 2009 Nýrsko
Výsledek: 5:3

Druhý zápas proti HC Čápi se nám vůbec nepovedl, již od prvních minut jsme dotahovali ztrátu. stav po první třetině byl nelichotivý a to 4:1. Ve druhé třetině jsme se dotáhli na rozdíl jediného gólu. Po pauze na úpravu ledu jsme to chtěli dotáhnout a srovnat případně i strhnout zápas na naši stranu, ale zůstalo jen u plánu. Hráči HC Čápi nám ukázali jak promněnit šance, když nám dali 5min před koncem branku na 5:3 museli jsme ještě více zvýšit aktivitu, ale ani při přesilovce a následnému odvolání golmana jsme nedokázali přesně zamířit a zápas tímto výsledkem i skončil.
Zápas byl velice vyhrocen a to nám hodně uškodilo, nehráli jsme náši hru.

Goly:Kopačka, Bouzek V. st., Bouzek P.
Kopi
2.1.2017 - Š.L.A.H.
HC Autokempf vs. HC 2009 Nýrsko
Výsledek: 4:5

Prvním soupeřem v tomto kalendářním roce byl HC Autokempf. Zápas byl opět jako první vzájemný duel vyronaný od začátku až do konce.
V zápase jsme vedli do stavu 2:3, kdy soupeř dokázal dvěma rychlými góly otočit skóre. My jsme ale zabojovali a zápas opět strhli na naši stranu a vyhráli jsme opět o jediný gól.
Góly:Míšek 2x, Cvachovec, V.Bouzek ml.,P.Bouzek
Kopi
11.12.2016 - Š.L.A.H.
HC 2009 Nýrsko vs. HC Tomahawks
Výsledek: 8 : 2

Bylo tu druhé kolo ligy a tím další zápas s hráči HC Tomhawks. jelikož byly naši golmani indispnováni, museli jsme si sehnat náhradu. Na dohodu za nás nastoupil Petr Kisling(AHC Gladiators, K.H.L.). Za soupeře tentokrát naspoupil v brance D.Lorenc. Zápas jsme měli pod kontrolou od začátku. Výsledek ovšem jednoznačně jen vypadá, soupeř se herně dost zvedl a nás hodně potrápil, avšak nás hodně podržel gólman.
Góly:Cvachovec 2x, Vlasák 2x,Belfín, Míšek, Kajínek, Kopačka
Kopi
3.12.2016 - Š.L.A.H.
HC Autokempf vs. HC 2009 Nýrsko
Výsledek: 3 : 4

Jediný soupeř se kterým jsme letos nehráli byl HC Autokempf, a tak jsme nevěděli co proti nám stojí. Zápas byl vyronaný od začátku do konce.
Když už to vypadalo, že se rozloučíme s remízou, puku se zmocnil L.Míšek, který ujel a následně prostřelil soupeřova gólmana. Na tabuli v tuto chvíli svítil čas 29,3s do konce. Soupeř už nemohl na tento direkt reagovat, a tak jsem vyhráli.
Góly:Míšek 2x, Cvachovec, V.Bouzek ml.
Kopi
21.11.2016 - Š.L.A.H.
HC 2009 Nýrsko vs. HC Čápi
Výsledek: 7 : 1

Druhým soupeřem letošní ligy byli HC Čápi, ti byli v oslabené sestavě a výsledek mluví za vše.
Goly:Míšek 2x,Cvachovec 2x,Belfín 2x, Hejduk
Kopi
12.11.2016 - Š.L.A.H.
HC Tomahawks vs. HC 2009 Nýrsko
Výsledek: 3 : 1

Díky rozlosování byl pro nás první zápas další odvetou s HC Tomahawks. Zápas měl stejný průběh jako předchozí dva zápasy s těmto soupeřem.
Ikdyž jsem měli zase více ze hry, prohráli jsme. Na čestném úspěchu našeho týmu se podepsali L.Cvachovec jako autor gólu a L.Václavovic jako asistent.
Kopi


 
30.10.2016 - Přípravné utnání II
HC 2009 Nýrsko vs. HC Tomahawks
Výsledek: 4 : 5

V odvetě jsme se opět pokoušeli o překonání soupeřova golmana,nebylo to lehké. Nakonec se nám to podařilo 4x, ale bohužel výsledek říká vše. Chybičky opět byli. Běžela poslední minuta zápasu za stavu 4:4 a nám ujel do úniku jeden z hráču HC Tomahawks a byl úspěšný. Ovšem jelikož nebyla funkční časomíra,nýbrž se hrálo na čas podle hodin,byly tu lehké dohady. Dle informací ze střídačky tento gol padl až po čase. Ale byl to přípavný zápas a nemusela nás mrzet ani prohra.
Kopi
23.10.2016 - Přípravné utnání I
HC 2009 Nýrsko vs. HC Tomahawks
Výsledek: 2 : 4

V tomto utkání jsme poprvé představili nové dresy. Během utkání jsme stále ztráceli, bohužel byl pro nás nejtěžší oříšek překonání protivníkova gólmana (R.Pericat). Herně to bylo výtečné utkání, ale neobešli jsme se bez chybiček v obraně a z toho vyplynuli puky v naší síti.
Kopi

 
Město Nýrsko
http://www.sumavanet.cz/nyrsko/

Geodézie Novotný
http://www.geonovotny.cz/

KOVO Belfín
http://www.belfin.cz/

Autoservis Zdeněk Pitel
http://www.auto-pitel.cz/

Buvolss Nýrsko
http://buvolss.webnode.cz/
HC 2009 Nýrsko z.s., Nýrsko IČO 26567121
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one