18.3.2018 - Š.L.A.H.
HC 2009 Nýrsko vs. HC Čápi
Výsledek: 3:1

V posledním utkání této sezóny jsme se utkali s HC ČÁPI, kterým ještě šlo o udržení se na 4.příčce tabulky. My jsme si již před týdnem zajistili brnzovou příčku, a tak jsme šli do utkání uvolněni. Do utkání jsme vstupili výborně, když se v 6.minutě prosadil náš nejzkušenější hráč V.Bouzek st. a v poslední minutě první třetiny se ve stylu ''one man show" prosadil P.Bouzek, když z poza vlatní branky zavezl puk až za záda soupeřova golmana. Ve druhá třetině jsem vytvořili chybu ve vlastní třetině a soupeř nekompromisně trestal, 2:1. Ve třetí třetině jsem si hlídali náskok, soupeř zkoušel vyrovnat, ale proti byl náš golman, který neskutečnými zákroky podržel vedení na naší straně. Až v předposlední minutě padla další branka a to do sítě soupeře, když se prosadil střelou ihned po vyhraném buly náš nejlepší hráč co se kanadského bodování týče, D.Václavovic.
Můžeme jen uznat, že dnes to byl souboj golmanů, a my jsme si tento zápas náramně užili. Doufám, že to, jak jsme hráli poslední část letošní sezóny, kdy jsme neprohráli jediný zápas, si vezmeme sebou do té příští. 
Nezbývá mi jen poděkovat hráčům , jejich rodinám a všem co se okolo hokeje točí, za super sezónu, korunovanou bronzovou příčkou. Díky!!!6. V. Bouzek st. (L. Václavovic), 15. P. Bouzek, 44. D. Václavovic (V. Bouzek st.) – 25. Hrach
 
Kopi
11.3.2018 - Š.L.A.H.
HC 2009 Nýrsko vs. HC Tomahawks
Výsledek: 4:2

Tento zápas byl pro nás velmi důležitý k udržení se na třetí příčce v tabulce. Čekali jsme proti sobě velmi kvalitního golmana , který celou sezonu předvádí výborné výkony a je základním kamenem soupeře. Když se chtělo začít, rozhodčí měl již píšťalku v ústech, soupeřův golman nikde. Jelikož se ale muselo začít, soupeř natoupil v šesti hráčích, a se štěstím sehnali náhradu, ale ta se musela obléci. Tuto výhodu , kterou jsem dostali jsme dokázali využít dvěmi brankami, a když dorazil náhradní golmna ve 13.minutě ,inkasoval v zápětí další gol. Náskok tří branek jsme si přenesli do druhé části, kde se nám podařilo přidat další gol. Ovšem i soupeř se trefil , a tak se šlo do třetí třetiny za stavu 4:1. Třetí třetinu jsme si hlídali výsledek, gol jsme nepřidali, narozdíl od soupeře, ovšem ten padl až minutu před koncem, a tak zápas skončil naším vítězstvím v poměru 4:2. Nesmím ještě zapomenout na hráče R.Vlacha z konkurenčního týmu, který nám šel pomoci, letos už podruhé, děkujeme.
  • zápasu se nemohl zůčastnit V.Bouzek ml., který si odpykával trest z předchozího zápasu

Góly:
3. Cvachovec (D. Kváč), 11. L. Václavovic (Kopačka), 14. D. Václavovic (Kopačka), 21. D. Václavovic (Kopačka) – 26. Kotáb (Bohuslav), 44. Pelíšek (L. Vávra)

Kopi
25.2.2018 - Š.L.A.H.
HC Autokempf vs. HC 2009 Nýrsko
Výsledek: 1:6


Tým HC Autokempf, který se již v tabulce nemohl posunout nahoru, nastoupil do zápasu se čtyřmi vlastními a šesti vypůjčenými hráči.
Tomu odpovídal i vývoj zápasu, někteří "hostující" hráči v týmu Autokempf neodváděli dobrou práci, puky nahazovali jen na zakázané uvolnění, a tak jsme se ujali brzy vedení.
Po první třetině jsme vedli 3:0. Ve druhé třetině jsme tentokrát nepropadli, pohlídali jsme si náskok, dali jsme další dva góly, soupeř jen jeden.
Třetí třetinu jsme dohrávali o devíti hráčích poté, co bratranci Bouzkové vyfasovali tresty za nesportovní chování. Přidali jsme další branku a zvítězili v pro nás důležitém zápase 6:1.


Góly:
 28. Klíma (J. Mareš) – 4. D. Václavovic (L. Václavovic), 13. V. Bouzek st. (Novotný), 13. L. Václavovic (R. Hora), 20. P. Bouzek (J. Hora), 26. D. Václavovic, 36. Cvachovec (D.Václavovic)
 
Kopi, Cvajda
 
18.2.2018 - Š.L.A.H.
HC Poběžovice vs. HC 2009 Nýrsko
Výsledek: 3:3

Tento zápas byl pro nás důležitý, abychom nedovolili soupeří dotáhnout se na nás v tabulce. Nejdřive však udeřil právě soupeř, ale netrvalo dlouho a srovnali jsme. Druhou třetinu jsme začali inkasovanou brankou a poté jsme se snažili o srovnání, a povedlo se. V poslední minutě druhé části bylo opět srovnáno. Ve třetí se nám povedlo otočit zápas a vedli jsme 3:2, ale 2 minuty před koncem jsme šli do dvojnásobného oslabení. To jsme sice přežili bez ujmy, ale v následné početní nevíhodě 4na5 jsme inkasovali a soupeř dorovnal. Poté už moc času nezbývalo, ale měli jsme ještě šanci urvat výsledek na svou stranu, ale nepovedlo se. Zápas skončil dělbou bodů a mohu říci že zaslouženě. Nesmím zapomenou zmínit střelce D.Václavovice, který vstřelil všechny naše goli a tak zaznamena svůj další HATTRICK! 

Góly:
 9. Klíma (Čejka), 19. Hromada (Čejka), 43. Čejka (Uldrych) – 11. D. Václavovic (Novotný), 30. D. Václavovic (Václavovic), 34. D. Václavovic

Kopi
11.2.2018 - Š.L.A.H.
HC Tango vs. HC 2009 Nýrsko
Výsledek: 4:4

První třetina se nám celkem vydařila, dali jsme tři góly, soupeř jen jeden. Druhá třetina se ale vůbec nepovedla, nechali jsme si dát dva góly, nepřidali jsme žádný a tak na tabuli svítilo skóre 3:3. Na začátku třetí třetiny soupeř vstřelil další gól a prohrávali jsme 3:4. Na konci zápasu se nám podařilo vyrovnat na konečných 4:4. V této sezóně to byl již několikátý zápas, ve kterém jsme vedli o tři branky, ale nakonec jsme byli rádi alespoň za remízu.

Góly:
 10. Rajtmajer (Burcal), 25. Havlík, 30. Vlach, 33. Vlach (Burcal) – 6. Zdichynec (Hrabík), 8. Zdichynec (P.Bouzek), 10. V.Bouzek st. (L.Václavovic), 44. Novotný (V.Bouzek)

Cvajda
28.1.2018 - Š.L.A.H.
HC Čápi vs. HC 2009 Nýrsko
Výsledek: 1:11

V tomto zápase jsme potřebovali vyhrát a dotáhnout se na soupeře v tabulce. Jelikož soupeř minulý týden vyhrál oba své zápasy museli jsme k zápasu přistoupit s respektem. V úvodu zápasu jsme udělali chybu a dovolili soupeři jít do vedení. Dlouho jsme se nemohli prosadit, ale v posledních třech minutách úvodní třetiny jsme soupeře zaskočili 3 góli. Do další části jsme šli s tím že nepolevíme , ale budeme si hlídat zadní vrátka. Další část jsme vyhráli 4:0 a tak to bylo 1:7 z pohledu domácích. do třetí části jsem šli pouze užít zbytek zápasu, že tohle nepstíme ani my :D A tak jsem si to užili, přidali jsme další 4 góly a přesně s poslední brankou zazněla siréna z důvodu vypršení času. To na časomíře zbývalo něco okolo 6ti minut. Možná by to bylo ještě horší pro soupeře, ale mohu říci, že to bylo jakési vysvobození pro ně. Tímto jsme ukončili 3.část a vyhoupli se na 3.příčku tabulky. Nyní je to jen na našich hokejkách jak si s tím poradíme v poslední části, kde je ve hře ještě 10bodů.


Góly:
 5. Jonáš – 13. Cvachovec (Kopačka), 13. P. Bouzek (V. Bouzek st.), 14. D. Václavovic (Novotný), 18. D. Václavovic (Kopačka), 19. D. Václavovic (Kajínek), 27. V. Bouzek st. (Cvachovec), 30. P. Bouzek (Kopačka), 33. Kváč (Cvachovec), 33. D. Václavovic, 38. Kajínek (D. Václavovic), 39. Bouzek
 
Kopi
 
21.1.2018- Š.L.A.H.
HC Tomahawks vs. HC 2009 Nýrsko
Výsledek: 1:1
V první třetině to bylo čekání na chybu a bohužel přišla v našich řadách soupeř šel do vedení v 10,minutě. Od té doby jsme se pokoušeli dobít soupeřovu svatyni, hájenou Pericatem. Až 5 minut před koncem se to povedlo.Tento zápas jsme opět absolvovali po patálijích se soupiskou. Omluvenky hráčů se jen kupí, ale dokážeme se naštěstí zařídit , abychom k utkání nastoupili. Opět za nás nastoupili bratři Horovi a jako posilu jsme si zavolali R.Vlacha a golmana J.Skořepu z HC Tango. Všichni toto utkání odmakali a nechali na ledě srdíčko. Všem za to patří velké dík.


Góly:
 10. M. Vávra (Muchka) – 40. Kopačka (Cvachovec)

Kopi
 
14.1.2018 - Š.L.A.H.
HC 2009 Nýrsko vs. HC Autokempf
Výsledek: 5:1

Do dalšího zápasu jsem nastoupily se dvěma novými hráči (R. a J. Hora). Kluci se toho nebáli a hned od začátku zápasu předváděli slušné výkony. V 5.minutě jsme sice šli do vedení zásluhou Novotného, ale za deset sekund po buly ve středním pásmu zůstal nikým nekrytý soupeř před naším gólmanem a srovnal. Ke konci první třetiny jsme si vzai vedení zpět na naši stranu. Ve druhé třetině jsme se snažili navýšit náskok, ale i soupeř hrozil a jen díky skvělému Vodičkovi v bráně jsme si vedení udrželi. Zase se chýlilo ke konci třetiny, když jsme se trefili hned dvakrát. Do třetí třetiny jse šli s pěkným náskokem 4:1 , ale nic nebylo rozhodnuto, vždyť už v prvním střetnutí nám soupeř dokázal , že umí dotahovat. A tak jsme si řekli, že nesmíme polevit a díky týmové hře, ze které jsem měl po dlouhé době dobrý pocit, jsme dokázali vstřelit ještě jeden gól a soupeře přehrát.

Góly:

5. Novotný (Kajinek), 14. P. Bouzek (Kajinek), 27. Cvachovec (Václavovic), 29. D. Václavovic (Kopačka), 34. Václavovic (Zdichynec) – 5. Kotlan (Míšek)

Kopi
7.1.2018 - Š.L.A.H.
HC 2009 Nýrsko vs. HC Poběžovice
Výsledek: 2:3

Na dnešní zápas jsme museli povolat 3 posily z jiných týmů, jelikož se nás sešlo pouze 7 i vynou marodky. Zápas jsme v první třetině rozehráli parádně, díky ,,LUBOŠŮM,, Luboš Kajínek nahrál na góly Luboše Hosnedla a Luboše Kopačky. Do konce první třetiny, ale soupeř snížil, když poslední jmenovaný ztratil puk na naší modré a Jonáš propálil Vodičku v bráně. Druhá třetina moc hokejové krásy nepobrala, za zmíňku stojí pouze nechutný faul našeho V.Bouzka ml., za který vyfasoval trest 5+do konce. Tímto oslabil tým, protože druhou třetinu jme dohrávali v 8 lidech. Do třetí třetiny jsme šli za stavu 2:1 pro nás , když soupeř nevyužil dlouhou přesilovku. Bohužel se soupeři podařilo otočit ve třetí třetině skóre na 2:3. V posledních minutách jsme se pokusili vyrovnat i hrou bez brankáře, ale nepovedlo se. 

Po dnešních výsledcích se dva týmy na prvních příčkách utrhly a jsou v popředí, mi se musíme rvát alespoň na 3. příčku, ale bude to hodně těžké. Doufám, že se nám marodka vyprázní a mi budeme opět v plné síle bojovat o body do tabulky.
 
Góly:

9. Hosnedl (Kajinek), 11. Kopačka (Kajinek) – 14. Jonáš, 35. Hromada (Jonáš), 40. Čejka (Jonáš)

Kopi
30.12.2017 - Š.L.A.H.
HC Tango vs. HC 2009 Nýrsko
Výsledek: 2:2

V posledním zápase roku 2017 jsme opět narazily na lídra ligy HC Tango. Už ve 3.minutě jsme prohrávali, když soupeř potrestal naší špatnou rozehrávku. Od té doby jsme se snažili a vyrovnání ,ale výborný Kisling v bráně vzdoroval. Ve druhé časti jsme dokázali dvěma brankama otočit duel, když nejprve vyrovnal V.Bouzek st. a o dvě minuty později se trefil P.Bouzek. Do třetí třetiny jsme šli s výhodou jedné branky, ale stále jsme se tlačili do branky a hráli naši hru. Bohužel 2 minuty před koncem nás Tango sevřelo v pásmu ,a když jsme nedokázali vyhodit puk do bezpečí, přišel trest v podobě vyrovnání. V závěru byly ještě šance na obou stranách, ale skore se už nepohlo. Zakončili jsme rok 2017 remízou a tím upevnily 4-příčku v tabulce ligy. Doufám, že navážeme i v příštím roce na zlepšený výkon z posledních zápasů. 

Góly:

3. Burcal, 43. Gajdušek – 21. Bouzek V.st. (Kváč), 23. P. Bouzek (D. Václavovic)
 
Kopi
 
23.12.2017 - Š.L.A.H.
HC Čápi vs. HC 2009 Nýrsko
Výsledek: 2:5

Po minulém prvním bodu v druhé části jsme chtěli navázat na zlepšený výkon a přidat další body. Po úvodním buly jsme to sehráli tak pěkně ,že po 18s hry jsme vedli 1:0. Ve 3.minutě jsme neuhlídali útok soupeře a bylo srovnáno. Když v 9.minutě zastavil náš hráč nedovoleně ujíždějícího soupeře utrpěl náš hráč(V.Hrabík) řeznou nánu v obličeji, a tím pro něj utnání skončilo, musel na ošetření(5stehů). První třetina skončila nerozhodným výsledkem. Ve druhé třetině jsme neupustili od naší hry a přidali další 2 branky. Do třetí třetiny jsme vstoupili výborně, přidali jsme další branku. V 39.minutě se podařilo našemu hráči(D.Václavovic) zkompletovat hattrick, a bylo to 1:5. Soupeř do konce zápasu pouze zkorigoval na konečných 2:5.
  • do zápasu nemohl nastoupit J.Belfín, kterému byl v minulém utkání udělen trest OK

Góly:
 3. Hejduk (Mach), 40. A. Peksa – 1. Cvachovec (D. Václavovic), 20. D. Václavovic (V. Bouzek st.), 25. V. Bouzek ml. (P.Bouzek), 32. D. Václavovic (V. Bouzek ml.), 39. Václavovic (Novotný)
 
Kopi
 
13.12.2017 - Š.L.A.H.
HC Tomahawks vs. HC 2009 Nýrsko
Výsledek: 3:3

Před tímto zápasem proběhla v šatně velká debata o tom jak hrát, aby se neopakovalo to co v minulých zápasech. Ovšem zápas opět lépe rozehrál soupeř jenž dokázal přesnou střelou rozvlnit síť střelou od modré za chytajícím Kváčem. My jsme stále hráli svou hru, ale naší nedůsledností jsme nabídli soupeři možnost jít do vedení o 2 branky, když odražený puk skočil před branku před úplně volného soupeře, který se z blízka nemílil. Po úpravě ledu jsme šli do druhé třetiny s mankem, které se nám nelíbilo, šli jsme za vyrovnáním, ale dobře hostující golman odolával. Jednou se ale usmálo štestíčko a Cvachovec se dostal do úniku, nemílil se, 2:1. Bohužel jsme opět propadli a soupeř nám dokázal odpovědět brankou na 3:1. Neskládali jsme zbraně a ve třetí třetině se nám povedlo necelých 9 minut do konce snížit na rozdíl jediného gólu. Na časomíře čas 46s do konce, když došlo ke rvačce za naší klecí. Oba aktéři byli posláni do kabin. My si vzali Time-Out. Domluva byla jasná a stručná, vyhrát buly a dostat se do pásma. Povedlo se a po dalším vyhraném buly se nám povedlo vyrovnat na 3:3. Zbývalo cca 20s a my chtěli ještě více, dostali jsme se do pásma a měli jsme možnost 2x vystřelit na bránu, bohužel se obrat nepovedl, ale my musíme být spokojeni za vybojovaný bod. Tento zápas tým potřeboval, ubojovat nějaký výsledek. Nyní doufám, že si tuto dobrou náladu přeneseme do dalších zápasů a ukážeme, že na to ještě máme.
  • do zápasu nemohl nastoupit V.Bouzek ml., kterému byl v minulém utkání udělen trest OK

Góly:
 Bohuslav, Kotáb?,???? – Cvachovec(Zdichynec), V.Bouzek st.(Kopačka), V.Bouzek st.(Kopačka)

Kopi
 
10.12.2017 - Š.L.A.H.
HC Autokempf vs. HC 2009 Nýrsko
Výsledek: 4:2

Tento zápas začal ještě hůře než minulý. Soupeř dokázal za necelých 8 minut vsítit 3 branky a my byli hodně dole. Do první sirény jsme dokázali snížit na 3:1. Stále bylo o co hrát a mi se snažili dohnat začátek zápasu. Ke konci druhé třetiny jsme dokázali udeřit podruhé a šli do třetí třetiny s cílem vyrovnat ne-li otočit skore v náš prospěch. Snažili jsme se sebevíce, ale soupeřova golmana se nám stále nepodařilo překonat. Ke konci třetiny, byť se zdálo, že je dost času jsme museli přistoupit ke hře bez brankáře o dost dříve, protože se blížil limit, který je vyměřený na zápas. Bohužel se nám tento tah nevyplatil, soupeř nám v posledních sekundách vypíchl puk a dokázal skórovat na konečných 4:2.
  • do zápasu nemohl nastoupit D.Václavovic, kterému byl v minulém utkání udělen trest OK

Góly:
 4. Johánek (Janda), 7. Johánek (Němec), 8. Němec (Janda), 42. Hosnedl – 14. V. Bouzek st. (Kajinek), 28. V. Bouzek st. (P. Bouzek)
 
Kopi
 
3.12.2017 - Š.L.A.H.
HC 2009 Nýrsko vs. HC Poběžovice
Výsledek: 3:5

Neutekly ani 3 minuty hry a my prohráváme o 2 branky. Zkusili jsme si něco říct a začli hrát a do konce první třetiny jsme dokázali snížit na 1:2. Ve druhé třetině jsme stále doháněli ztrátu, povedlo se, ale vyrovnaného stavu jsme si moc neužili. Soupeři stačilo pouhých 21s na to, aby opět vedl. Za necelou minutu to bylo zase o 2 goly, když soupeř využil přesilovou hru. Ve třetí části jsme museli zase dotahovat, bohužel v přemíře snahy nám ujel soupeř a my byli nuceni zasáhnout, rozhodčí nařídil TS, které soupeř proměnil. V závěru jsme dokázali pouze korigovat stav na konečných 3:5.

Góly:

14. V. Bouzek st. (D. Václavovic), 27. Kopačka (Bouzek), 38. Kajinek (D. Václavovic) – 3. Jonáš, 3. Jonáš (Klíma), 27. Klíma (Čejka), 28. Široký (Papoušek), 36. Míšek (TS)
 
Kopi
19.11.2017 - Š.L.A.H.
HC Tango vs. HC 2009 Nýrsko
Výsledek: 3:2

V prvním zápase druhé části jsme se opět postavili týmu HC Tango, který nám v předchozím zápase uštědřil porážku. V šatně jsme se sešli v 9-ti hráčích, a tak jsme si zavolali na pomoc hráče L.Hosnedla z HC AutoKempf, abychom doplnili stav na 10. Tento den byl celý zakletý, nejprve 3 omluvenky hráčů, poté se golman málem nedostavil na zápas kvůli technické závadě na vozidle. Nakonec to stihl, díky časomíře a rozhodčím se zápas začal hrát o 5min déle. Když už jsme byli kompletní a začala hra, nebylo poznat, že proti nám je soupeř s početní přesilou. Už ve 4.minutě jsme šli do vedení. Hráli jsme co jsme potřebovali a soupeře nepouštěli do vyložených šancí. Ve druhé třetině soupeř dokázal vyrovnat, ale v zápětí jsme si jednogólový náskok vzali zpět, ten jsme si přenesli do poslední části. Bohužel nám opět nevyšla 3.třetina, když nám dvakrát ujel soupeř do brejku a oba dokázal proměnit. Při stavu 3:2 jsme se pokoušeli vyrovnat, ale bohužel bylo málo času. V poslední minutě jsme zkusili hru bez brankáře. D. Václavovic našel najetého Kopačku na útočné modré, na druhé straně jel Kváč a jen díky zásahu obránce soupeře neprocpal Kopačka 2s před koncem hrací doby přihrávku na úplně volného spoluhráče. Nebyl to zápas jako ty předchozí, kde jsme ztráceli nesmyslně vedení, defenzivu jsme zlepšili, ovšem na vítězství jsme dnes nedosáhli.

Góly:

23. Rajtmajer (Burcal), 34. Roubal (Votava), 41. Rajtmajer (Burcal) – 4. D. Václavovic (V. Bouzek st.), 24. L.Václavovic (D.Václavovic)
 
Kopi
  
12.11.2017 - Š.L.A.H.
HC 2009 Nýrsko vs. HC Čápi
Výsledek: 5:5

Poslední zápas první části a proti nám se postavili ,,Čápové''. Na zápas jsme dorazili ve velmi ořezané sestavě, ale ze začátku to nebylo poznat. Po první třetině jsme vedli 1:0, můžeme říci pouze, nastřelili jsme totiž 5x tyč a soupeře jsme příliš nepouštěli do šancí. Ve druhé třetině jsme zabrali a dostali se do náskoku 4:0. Zdálo se, že to bude lehký zápas, ale... ANO znovu. Soupeř dokázal snížit na 4:2 během 2 minut ve 24.-25. minutě. Nechtěli jsme dopustit další dramatizaci, tak jsme opět zabrali. Hned v následující minutě ujel do úniku Kopačka a nemýlil se. Poslal nás do vedení 5:2. Do třetí třetiny jsme si něco pověděli k taktice, proto abychom neopakokovali kiksy z předchozích zápasů. Začala třetí třetina a mi nehráli co jsme chtěli, soupeř postupně dokázal vyrovnat na 5:5, a tak jsme ZASE ztratili vyhraný zápas. Můžeme jen doufat, že do třetice všeho dobrého i zlého a v další části nezopakujeme chyby, které nás obírají o body.
Góly:

10. Cvachovec (D. Václavovic), 16. Belfín (Kopačka), 19. Míšek (Hejduk), 20. Kopačka (D. Václavovic), 26. Kopačka (D. Václavovic) – 24. Mach, 25. Peksa, 33. Mach (Karásek), 36. Uhlík, 40. Jonáš (Jandík)
 
Kopi
29.10.2017 - Š.L.A.H.
HC 2009 Nýrsko vs. HC Tomahawks
Výsledek: 4:3

V dalším zápase jsme si chtěli zlepšit náladu po minulém týdny, kdy jsme ztratili dá se říci vyhraný zápas. První 2 třetiny to vypadalo nádherně, získali jsme náskok o 4 góly, ale... ANO zase třetí třetina a zase jsme soupeře nechali hrát. Naštěstí se soupeři podařilo pouze snížit na 4:3. po konečné siréně z nás spadl velký balvan. Byť jsme vyhráli, neměli jsme moc důvodů k radosti. (ze zápasu se neodehrálo 2:00 min pro nedostatek času)
Góly:

1. Cvachovec (D. Václavovic), 15. D. Václavovic (Kopačka), 19. P. Bouzek (D. Václavovic), 26. D. Václavovic (P. Bouzek) – 33. Kotáb, 34. Pelíšek (L. Vávra), 35. Kotáb (Pelíšek)

Kopi
22.10.2017 - Š.L.A.H.
HC Autokempf vs. HC 2009 Nýrsko
Výsledek: 4:4

Do dalšího zápasu, který se hrál téměř po měsíční pauze jsme šli do vedení již ve 2.minutě zásluhou Belfína, ale soupeř dokázal odpovědět již v 5.minutě. Na další branky jsem si museli počkat a to do 2.třetiny, kdy se trefili Václavovic D. a  Hejduk. Ve třetí třetině přidal další branku Cvachovec a vypadalo to výborně. Bohužel soupeř se nevzdal a dokázal v rozmezí tří minut (36.-39.) vyrovnat na konečných 4:4.
Góly:

5. Kolář (Němec), 36. Johánek (Kolář), 38. Hosnedl (Kolář), 39. Němec (Mareš) – 2. Belfín, 21. Václavovic D. (Kajinek), 22. Hejduk (Cvachovec), 34. Cvachovec (Kajinek)

Kopi
28.9.2017 - Š.L.A.H.
HC Poběžovice vs. HC 2009 Nýrsko
Výsledek: 2:5

Druhý zápas jsme odehráli proti druhému navátilci z KHL. Již od začátku jsme drželi zápas pevně ve svých rukách. Navyšovali jsme náskok na 3:0, až poté nám ujel do brejku soupeř(Klíma), který snížil. Poté jsme ovšem přidali další 2 branky zásluhou našeho V.Bouzka ml., ale i tak si poslední slovo vzal opět hráč Klíma, který svým druhým golem zkorigoval na konečných 2:5.

Góly:
20. Klíma (Lincmajer), 41. Klíma (Šimek) – 8. Zdichynec (Míšek), 11. Míšek, 16. P. Bouzek, 27. V. Bouzek, 37. V. Bouzek


Kopi
24.9.2017 - Š.L.A.H.
HC 2009 Nýrsko vs. HC Tango
Výsledek:1:2

První zápas letošní sezóny byl až nad očekávání vyrovnaný, na to , že několik našich hráčů stálo na bruslých poprvé od posledního zápasu minulé sezóny. Sice jsme měli opticky více ze hry, ale často nás musel podržet náš nový gólman Lukáš Vodička. nakonec vyrovnyný duel skončil těsně pro soupeře.

Góly:
24. Petr Bouzek – 19. Mazanec (Radek Vlach), 26. Mazanec (Radek Vlach)

Kopi
Město Nýrsko
http://www.sumavanet.cz/nyrsko/

Geodézie Novotný
http://www.geonovotny.cz/

KOVO Belfín
http://www.belfin.cz/

Autoservis Zdeněk Pitel
http://www.auto-pitel.cz/

Buvolss Nýrsko
http://buvolss.webnode.cz/
HC 2009 Nýrsko z.s., Nýrsko IČO 26567121
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one