10.11.2018 - Š.L.A.H.
AHC Dynamo vs. HC 2009 Nýrsko
Výsledek: 2:4

Ve druhém zápase hráli s nováčkem ligy, s Dynamem, jenž jeho zakladatel je náš bývalý hráč R.Hejduk. I díky tomu byla motivace z naší strany veliká.
Hned od prvního buly byla vidět snaha všech hráčů na ledě. Ovšem byly jsme to mi, co udeřili jako první, a to hned 2x když se trefil Muchka a následně i z úniku Kopačka. Do konce první třetiny soupeř díky povedené přesilové hře snížit na rozdíl jediného gólu. Druhá třetina byla z obou stran velice bojovná, ale góly nepřinesla. Do třetí třetiny jsme se museli trochu více koncentrovat, jelikož ve druhé části nás soupeř přehrával. Ve 4.minutě poslední části se dostal do samostatného úniku Kopačka ,který se blafákem do beckhendu nemílil ,a tím nám alespoň na chviku dal klid díky vedení o dvě branky. To však netrvalo dlouho, soupeř odpověděl pěknou ranou Rajšla a opět to bylo jen o jeden gól. Do konce zbývalo ještě 8minut, nebránili jsme jen výsledek a stále hráli a snažili se rozhodnout. V poslední minutě jsme dokázali ještě vstřelit jeden gól, kterým bylo rozhodnuto. I díky golmanovi, který nás držel celý zápas jsme to dotáhli do vítězného konce. Jelikož jsme se nedokázali na zápas sejít v plné síle, využili jsme pravidel a doplnili soupisku hráči z jiného týmu. Za naše družstvo nastoupili R.Pašek ,P.Švára , golman R.Pericat z týmu HC Tomahawk a dá se říci soupeř L.Václavovic z AHC Dynamo (ovšem hráč je nyní na volné noze jelikož opustil i jejich řady a na první Ligové radě bude znovu dopsán na soupisku HC 2009 Nýrsko). Tímto jim moc děkujeme za pomoc.

Branky a nahrávky: 11. Kadlec (D. Václavovic), 37. Rajšl (Kadlec) – 4. Muchka (Kopačka), 7. Kopačka (Pašek), 34. Kopačka (Cvachovec), 45. Cvachovec (Kopačka). Rozhodčí: Deflorátor, Vachovec. Vyloučení: 6:4, využití: 1:0, v oslabení: 0:0. Diváků: 14

Kopi

14.10.2018 - Š.L.A.H.
HC 2009 Nýrsko vs. HC Marsy
Výsledek: 5:5

Náš první zápas již 10.sezóny byl velice vyrovnaný. Do vedení šel v 5. minutě soupeř, ale my dokázali skóre otočit. Avšak naše vedení netrvalo dlouho a soupeř znovu odskočil. My jsme většinu času poté dotahovali. Soupeř dokázal odskočit na rozdíl dvou branek v 34. minutě, kdy se podruhé prosadil Vlach. Tým ale bojoval, 5minut před koncem za stavu 3:5 napřáhl Kváč a snížil na rozdíl jediného gólu. Poté jsme se snažily o vyrovnání, o které se postaral Z.Muchka, který minutu před koncem hrací doby došťouchl puk, jenž vystřelil od modré J.Hora, za soupeřova golmana.

6. Muchka (Kopačka), 17. Kváč, 23. Kopačka (Belfín), 41. Kváč, 44. Muchka (Hora) – 5. Vlach (Pytel), 18. Janda, 21. Kučera (Ludvík), 28. Pytel (Němec), 34. Vlach