10.03.2019 - Š.L.A.H.
HC Poběžovice vs. HC 2009 Nýrsko
Výsledek: 4:4

xxxxxx

Branky a nahrávky: 16. Jonáš (Klíma), 30. Lincmajer (Klíma), 38. Ji. Papoušek (Rendl), 43. Rendl (Ji. Papoušek) – 14. P. Bouzek (Zdichynec), 19. P. Bouzek (Hosnedl), 20. Kopačka (Cvachovec), 28. V. Bouzek st. (P. Bouzek)

xxxxxx

Branky a nahrávky: 6. Muchka (Kopačka), 6. P. Bouzek (Kopelent), 10. P. Bouzek (Kopelent), 13. Kopelent (P. Bouzek), 13. Muchka (Kopačka), 42. Kopačka (Muchka), 44. Cvachovec (Kopačka), 44. P. Bouzek (V. Bouzek st.) – 4. Šára (Rajal), 14. A. Peksa, 30. Jandík (Muchna), 30. Krol (Jandík), 31. Bauer (TS), 33. A. Peksa (Krol)

xxxxxx

Branky a nahrávky: 7. Muchka (Kajinek), 10. Kopačka, 21. Muchka (Václavovic)

Výsledek: 5:6

Zápas pro nás začal velice dobře. Už po sedmi vteřinách po úvodním vhazování jsme vedli gólem Muchky, v páte minutě zvýšil Kopačka, ale soupeř hned v zápětí snížil na rozdíl jednoho gólu. Na začátku druhé třetiny parádní střelou zvýšil Kajínek a ke konci se štěstím v pádu P.Bouzek. Ve třetí třetině nastala přestřelka. Na jejím začátku přidal soupeř třetí gól, o tři minuty později zvyšuje náš náskok Kopačka a hned po něm Kopelent. Po této šesté brance došlo ke střídání gólmanů v brance Dynama, které hned poté vstřelilo čtvrtý gól a krátce před koncem ještě pátý. My jsme však svůj náskok udrželi a zaslouženě zvítězili 6:5. V naší brance opět čaroval gólman Korčík, který má svými úspěšnými zákroky na tomto výsledku velký podíl.

Branky a nahrávky: 5. Míšek, 31. Němeček (Janouškovec), 34. Němeček (Huc), 39. Kadlec (Huc), 43. Němeček (Kadlec) – 1. Muchka (Kopačka), 5. Kopačka (J. Hora), 17. Kajínek (V. Bouzek st.), 28. P. Bouzek (Muchka), 37. Kopačka (Cvachovec), 38. Kopelent (V. Bouzek st.)
Rozhodčí: Rubáš, Hrdlička
Vyloučení: 6:7
Diváci: 35

Cvajda

23.02.2019 - Š.L.A.H.
HC 2009 Nýrsko vs. HC Marsy

Zápas nezačal pro nás zrovna nejlépe, od druhé minuty jsme prohrávali po vlastním gólu 0:1. Toto skóre vydrželo až do páté minuty druhé třetiny, kdy se ve skrumáži před brankou nejlépe zorientoval Zdichynec. O pár minut později jsme se ujali vedení gólem Muchky. Toto vedení však netrvalo dlouho, po úniku hostujícího Johánka bylo srovnáno. Ve třetí třetině přidal další naši branku Bouzek starší a minutu před koncem ještě P.Bouzek. Ale na obě tyto naše branky odpověděl brankou klíčový hráč soupeře Pytel a zápas skončil remízou 4:4. Vynikající výkon předvedl v naší brance Korčík, který parádními zákroky zneškodnil mnoho gólových šancí.

Branky a nahrávky: 20. Zdichynec (P. Bouzek), 24. Muchka, 34. V. Bouzek st. (Václavovic), 44. P. Bouzek (Zdychinec) – 2. Němec (Johánek), 28. Johánek (Kučera), 42. Pytel (Janda), 44. Pytel (Vlach)

Výsledek: 5:2

Zápas začal velice zostra, prvních pár minut jsme se nedostali z obranného pásma. Jen díky dobře chytajícímu gólmanovi Vlastovi Žákovi, který poprvé nastoupil v našem týmu, jsme první minuty přečkali jen s jedním obdrženým gólem. Poté jsme se ale oklepali a do konce třetiny přidali dvě branky. Ze začátku druhé třetiny sice soupeř skóre dorovnal, ale poté už jsme dávali branky pouze my a zaslouženě vyhráli 5:2 v tomto důležitém zápase o aktuální umístění v tabulce.

Branky a nahrávky: 4. Cvachovec (Muchka), 11. Cvachovec, 18. Lerach (Kučera), 24. Cvachovec (Muchka), 29. Kopačka (Muchka) – 2. Gajdušek (Burcal), 17. Šlehuber (Vlach)

Výsledek: 7:5

V tomto večerním zápase jsme nastoupili s novým hráčem v sestavě Vladimírem Kopelentem. Začali jsme sice celkem dobře, ujali jsme se dokonce vedení, ale soupeř přidal do konce první třetiny tři branky. Začala druhá třetina, kterou máme tradičně velice slabou, ani dnes tomu nebylo jinak a prohráli jsme ji 1:4. Ve třetí třetině jsme se zvedli,soupeře přehrávali, dali jsme tři branky, ale náš nápor přerušila závěrečná siréna za stavu 7:5 pro HC Vizi.

Branky a nahrávky: 12. Vizinger (Pasker), 13. Janoušek (Novák), 14. Čížek (Kovařík), 20. Novák (Janoušek), 23. Kovařík (Kohout), 29. Janoušek (Novák), 29. Janoušek (Vizinger) – 12. Muchka, 22. V. Bouzek st. (Václavovic), 34. Cvachovec (Muchka), 39. Muchka (Kopačka), 41. Kopačka (Cvachovec)
Vyloučení: 3:4
Diváci: 6

Cvajda

03.02.2019 - Š.L.A.H.
HC 2009 Nýrsko vs. HC Poběžovice
Výsledek: 1:7

Tento zápas se nám příliš nepovedl, soupeře jsme zřejmě podcenili a nechali si nasázet ostudných sedm gólů. Čestnou branku dal ke konci zápasu Kopačka po přihrávce Kajinka.

Branky a nahrávky: 42. Kopačka (Kajinek) – 6. Hromada (Huspeka), 11. Jonáš (Huspeka), 14. Jonáš, 21. Huspeka (Široký), 27. Klíma, 29. Šimek (Bohuslav), 39. Rendl (Čejka)
Rozhodčí: Rubáš, Jindra
Diváci: 8

Cvajda

27.1.2019 - Š.L.A.H.
HC Čápi vs. HC 2009 Nýrsko
Výsledek: 2:4

Tento zápas byl pro nás velmi důležitý, protože by nás soupeř mohl přeskočit v tabulce. Zápas se vyvíjel lépe pro soupeře, když na útočné modré vypíchl A.Peksa puk a v úniku se nemýlil. Šance byly na obou stranách, ale žádný gól v první část už nepadl.. Do druhé třetiny jsme šli s cílem vyrovnat a to se povedlo, V.Bouzek ml. zavezl puk, obkroužil branku a zpoza ní poslal puk mezi betony soupeřova golmana. Poté jsme opět hráli naši hru a vytvářeli si šance, ovšem soupeř stále hrozil z brejkových situací. Třetí třetina se nám velice podařila. Hned v první minutě se zjevil v úniku V.Bouzek st. a parádičkou poslal soupeřova golmana na kávičku a sám poslal puk do sítě. Tento počin pobavil všechny, snad všechny co byli na zimním stadionu. Druhá minuta a Kajínek zaváží puk po levé straně, krásnou kličkou se uvolnil a poslal zpoza branky puk na čepel Cvachovce, jenž se nemýlil a trefil mezi betony. Poté jsme se více soustředili na obranu, abychm tento obrat dotáhli do konce. Ve 36.minutě napřáhl L.Václavovic a puk propadl až do branky a už to bylo o 3 branky. O dvě minuty později opět v akci soupeř v podání A.Peksi a opět se nemýlil, když trefil nad levé rameno našeho golmana. Stále jsme hráli na výsledek a tak se již více nestalo a my bereme všechny body po skvělém obratu.

Branky a nahrávky: 9. A. Peksa, 38. A. Peksa (Wiederstein) – 18. V. Bouzek ml., 31. V. Bouzek st., 32. Cvachovec (Kajinek), 36. L. Václavovic (Muchka)
Rozhodčí: Hrdlička, Prokop

Kopi
12.01.2019 - Š.L.A.H.
HC 2009 Nýrsko vs. HC Tomahawks
Výsledek: 7:1

Na tento zápas jsme se sešli pouze s osmi kmenovými hráči, proto jsme využili pravidla o půjčování jako v minulém zápase a vypůjčili si Martina Kučeru a Lukáše Čejku z konkurenčních týmů. Ukázalo se , že jsme zvolili dobře a posily nám pomohly udolat houževnatého soupeře, jehož obrana se skvělým Pericatem v brance je výborná. Dlouho jsme se nedokázali prosadit, až koncem první třetiny jsme dvěma slepenými góly otevřeli skóre. Soupeř dokázal tečovanou střelou ještě do konce třetiny snížit. Druhá třetina nenabídla příliš krásy a skóre se nepohnulo. Zato vstup do třetí třetiny se vydařil, Cvachovec krásně našel Kopačku a ten se z mezikruží nemýlil, když poslal Pericatovi puk mezi nohy. Tato branka jakoby rozvázala naše nohy a my opět začali po hřišti létat. To přineslo i pomyslné ovoce v podobě dalších gólů. Za poslední třetinu jsme nasázeli 5 kousků, a tak jsme dokonali stav 7:1. Musíme také vyzdvihnout Vencu Bouzka ml., který dokázal vstřelit hattrick.

Branky a nahrávky: 12. Kajinek (Kučera), 13. V. Bouzek ml. (Zdichynec), 32. Kopačka (Cvachovec), 36. V. Bouzek ml. (Kajinek), 40. Kučera (Václavovic), 44. V. Bouzek ml. (J. Hora), 44. Kajinek (Kopačka) – 15. M. Vávra (Macháček) Rozhodčí: Hrdlička, Kaiser Vyloučení: 5:3 Diváci: ?

Kopi
06.01.2019 - Š.L.A.H.
HC 2009 Nýrsko vs. AHC Dynamo
Výsledek: 4:5

Do tohoto zápasu jsme vstupovali s tím, že budeme spíše jen bránit a čelit nájezdům útočících hráčů Dynama. Zápas se začal vyvíjet jinak než jsme čekali, útočili jsme my a dokonce se několikrát ocitli sami před gólmanem soupeře, ale nevyzráli na něj. V 11. minutě jsme šli do vedení, když se střelou skrze klubko hráčů prosadil Cvachovec. Nastala pro nás prokletá druhá třetina, ve které jsme hned na začátku dostali smolný gól a během následující minut další tři. Z našich hráčů se ve druhé třetině prosadil po akci dva na nikoho Kopačka a poté ve skrumáži ještě Zdichynec. Soupeř nám mezitím přidal se štěstím další branku. Ve třetí třetině jsme měli několik dalších slibných šancí, ale gólem se prosadil jen Bouzek ml.., za zmínku stojí i zákrok našeho brankáře Kváče, který zlikvidoval nájezd Míška. Do zápasu jsme nastupovali jako papírově slabší, průběh zápasu tomu však neodpovídal, měli jsme spoustu šancí, ale překonat výborně chytajícího Kislingera se nám podařilo jen čtyřikrát a proto jsme nakonec prohráli těsně 4:5.

Branky a nahrávky: 11. Cvachovec (R. Hora), 23. Kopačka (Cvachovec), 28. Zdichynec, 43. V. Bouzek ml. (Pelíšek) – 16. Eiben (Rajšl), 17. Míšek, 17. Rajšl, 21. Eiben (D. Václavovic), 26. Hejduk (D. Václavovic) Rozhodčí: Jindra, Mach Vyloučení: 2:9 Diváci: 18

Cvajda
29.12.2018 - Š.L.A.H.
HC Marsy vs. HC 2009 Nýrsko
Výsledek: 4:1

Zápas jenž načal druhou část sezóny a zároveň udělal tečku za rokem 2018. Zápas začal lépe pro hosty,když se prosadil L.Hosnedl. My jsme se snažili o vyrovnání, ale soupeř hrozil nebezpečnými brejky. Vyrovnání nakonec přišlo z hole P.Bouzka, který nahozením před bránu trefil soupeřovi brusle a puk dostal do sítě. Do poslední části jsme šli za vyrovnaného stavu, ovšem hbitý M.Pytel dokázal v krátkém sledu nasázet 3 rychlé puky do naší sítě a bylo po zápase. Těžce jsme se z toho zpamatovávali a byť jsme se snažili, srovnat jsme nedokázali. Bylo nařízeno i TS, ale nebylo nám přáno.

Branky a nahrávky:18. Hosnedl (Lerach), 31. Pytel (Kolář), 33. Pytel (Kolář), 34. Pytel – 24. P. Bouzek (V. Bouzek ml.). Rozhodčí: Hrdlička, Kosnar. Vyloučení: 2:2 navíc D. Kváč (Nýr) TH (napadadení rozhodčího). využití: 0:0 v oslabení: 1:0

Kopi
23.12.2018 - Š.L.A.H.
HC Tango vs. HC 2009 Nýrsko
Výsledek: 0:0

Tento zápas byl poslední v rámci první části této sezóny. Proti našemu týmu se postavil soupeř jenž nám ještě nedovolil brát ze vzájemných duelů všechny body. Loni jsme s nimi vždy remizovali nebo to byl těsný souboj s pro nás smutným výsledkem. Tango je známo tím, že tradičně hraje s více hráči a tím hrají zápasy ve velikém tempu. Ani tento duel nebyl výjimkou, avšak náhodou se i my dokázali sejít v hojném počtu, které nám poprvé v sozóně dovolilo hrát na 3 útočné lajny. I díky tomu bylo tempo velice strhující a zápas byl ze všech stran atraktivní, jenže k hokeji patří góly,ty bohužel nepřišli, a tak utkání skončilo smírně 0:0. Musíme vyzdvihnout oba golmany, protože ti se velice podepsali na tomto výsledku. Zajímavostí je to, že náš gólman L.Kváč  si připsal svou první nulu ve ŠLAHu, gratulujeme. Doufám,že naváže na svůj výkon i v následujících zápasech.

Rozhodčí: Hrdlička, Kaiser Vyloučení: 3:1 Diváci: ?

Kopi
15.12.2018 - Š.L.A.H.
HC 2009 Nýrsko vs. HC Vizi
Výsledek: 8:4

Zápas proti týmu, jenž se vrátil do ligy se od začátku vyvíjel pro nás výborně. V 19. minutě jsme vedli už 3:0, ale v tom udeřil i soupeř, dvěma rychlými góly se vrátili do zápasu. Ovšem my jsme vždy dokázali odpovědět a náskok držet, po velice divoké, ale vyrovnané druhé třetině(4:4) jsme byli rádi, že jsme si stále drželi náskok z pvní třetiny. Do třetího dějství jsme nastoupili s nasazením, které jsme si držli po celý zápas. Uklidnění v podobě vedení o dvě branky střelil v 35. minutě P.Bouzek a minutu před koncem jsme dvěmi trefami definitivně zlomili odpor soupeře.

Branky a nahrávky: 12. Muchka (Cvachovec), 19. Zdichynec (P. Bouzek), 19. Muchka (Kopačka), 22. Muchka (Cvachovec), 26. Kopačka (Belfín), 35. P. Bouzek (Zdichynec), 44. V. Bouzek ml. (Kopačka), 44. Kopačka (Muchka) – 20. Kovařík, 21. Novák (Kovařík), 24. Vizinger (Janoušek), 27. Čížek (Kovařík). Rozhodčí: Hrdlička, Kaiser. Vyloučení: 4:8 navíc Novák (Viz) 10 OT (nesp) využití: 2:1, v oslabení 1:0. Diváci: 6

Kopi

09.12.2018 - Š.L.A.H.
Výsledek: 2:5

Po dvou zápasech bez bodu jsme potřebovali v tomto zápase vyhrát, abychom se udrželi alespoň na středu tabulky. Soupeř potýkající se s nedostatkem hráčů však povolal do svých řad elitní snajpry z AHC Dynamo, kteří ještě vloni působili v našem týmu a překypují velkou motivací svůj bývalý klub porazit. Po delší pauze se vrátil do sestavy L.Kajínek, který vnesl klid do naší obrany. Naproti tomu jsme se ale museli vyrovnat s absencí našeho nejlepšího střelce Z.Muchky, který je na marodce. Už to vypadalo, že první třetina bude bez branek, ale střela soupeře sražená vlastním hráčem skončila v naší síti. Ve druhé třetině se prosadil jen Zdichynec a za stavu 1:1 jsme nastoupili do třetí třetiny. Hned v jejím počátku udeřil Kopačka, druhý svůj gól vstřelil Zdichynec, krátce poté se trefuje L.Václavovic. Pátý gól Nýrska přidal ke konci zápasu Cvachovec. Soupeř už jen korigoval v posledních sekundách zápasu na konečných 2:5

Branky a nahrávky14. Hejduk (Jonáš), 45. Hejduk (D. Václavovic) – 25. Zdichynec (Kajinek), 32. Kopačka (Cvachovec), 32. Zdichynec (V. Bouzek ml.), 35. L.Václavovic, 44. Cvachovec (Kopačka) Rozhodčí: Prokop, Šupina Vyloučení: 3:5 Diváci: 15

Cvajda
02.12.2018 - Š.L.A.H.
Výsledek: 3:5

Zápas jsme začali špatně, v páte minutě jsme prohrávali už 0:2. Ke konci první třetiny se nám podařilo snížit na 1:2 zásluhou R.Hory. To bylo ale od nás na delší dobu vše, v druhé třetině úřadovali jen Čápi, kteří přidali tři góly. Ve třetí třetině jsme se trochu vzchopili, Čápy jsme přehrávali a po dvou brankách P.Bouzka zápas skončil nakonec 3:5.

Branky a nahrávky: 15. R. Hora, 33. P. Bouzek (Zdichynec), 36. P. Bouzek (Kopačka) – 4. A. Peksa (Muchna), 6. A. Peksa (J. Jonáš), 18. J. Jonáš (Bauer), 22. A. Peksa (Muchna), 25. J. Jonáš (A. Peksa) Rozhodčí: Hrdlička, Kosnar Vyloučení: 4:3 Diváci: 5

Cvajda
17.11.2018 - Š.L.A.H.
Výsledek: 5:4

Ve třetím kole jsme na zazili na Tomahawky, kteří nám minulý zápas pomohli. Mi jsme šli do zápasu s plné sestavě oproti soupeři jenž hrál celý zápas v 8smi lidech, ale nebylo to znát na výkonu. Hned od začátku nás soupeř školil v produktivitě. Po 9ti minutách to bylo už 2:0. do konce první třetiny jsme dokázali snížit na rozdíl jedné branky. druhá část se podobala té první, mi jsme drželi hru na soupeřově polovině, ale po naší ztrátě soupeř trestal. Ve druhé části jsme opět chybovali a soupeř odskočil opět na 2golový rozdíl, ale opět jsme dokázali jen snížit. Ve třetí části jsme se stále snažili o vyrovnání, ale soupeř trestal každé zaváhání. Když jsme snížili 55s před koncem hrací doby na 5:4 , už bylo pozdě, nedokázali jsme vyrovnat. Pozitivem je útok, jenž dokázal vsítit velice úspěšnému golmanovi 4 branky. Avšak musíme lépe hrát dozadu, kde nepomáháme svému golmanovi. Dalším pozitivem se ukazuje Zdenek Muchka,přezdívaný ZM14, který po třech zápasech má na kontě už 5 branek.

Branky a nahrávky: 5. Macháček (Franko), 9. Mach (Pašek), 24. Mach (Šmíd), 35. Mach (Šmíd), 36. Macháček – 13. P. Bouzek, 26. Muchka (Kopačka), 36. Muchka (V. Bouzek ml.), 45. Bouzek (Kváč). Rozhodčí: Hrdlička, Kaiser. Vyloučení: 1:2, využití: 0:0, v oslabení: 0:0. Diváci: 15

Kopi

10.11.2018 - Š.L.A.H.
AHC Dynamo vs. HC 2009 Nýrsko
Výsledek: 2:4

Ve druhém zápase hráli s nováčkem ligy, s Dynamem, jenž jeho zakladatel je náš bývalý hráč R.Hejduk. I díky tomu byla motivace z naší strany veliká.
Hned od prvního buly byla vidět snaha všech hráčů na ledě. Ovšem byly jsme to mi, co udeřili jako první, a to hned 2x když se trefil Muchka a následně i z úniku Kopačka. Do konce první třetiny soupeř díky povedené přesilové hře snížit na rozdíl jediného gólu. Druhá třetina byla z obou stran velice bojovná, ale góly nepřinesla. Do třetí třetiny jsme se museli trochu více koncentrovat, jelikož ve druhé části nás soupeř přehrával. Ve 4.minutě poslední části se dostal do samostatného úniku Kopačka ,který se blafákem do beckhendu nemílil ,a tím nám alespoň na chviku dal klid díky vedení o dvě branky. To však netrvalo dlouho, soupeř odpověděl pěknou ranou Rajšla a opět to bylo jen o jeden gól. Do konce zbývalo ještě 8minut, nebránili jsme jen výsledek a stále hráli a snažili se rozhodnout. V poslední minutě jsme dokázali ještě vstřelit jeden gól, kterým bylo rozhodnuto. I díky golmanovi, který nás držel celý zápas jsme to dotáhli do vítězného konce. Jelikož jsme se nedokázali na zápas sejít v plné síle, využili jsme pravidel a doplnili soupisku hráči z jiného týmu. Za naše družstvo nastoupili R.Pašek ,P.Švára , golman R.Pericat z týmu HC Tomahawk a dá se říci soupeř L.Václavovic z AHC Dynamo (ovšem hráč je nyní na volné noze jelikož opustil i jejich řady a na první Ligové radě bude znovu dopsán na soupisku HC 2009 Nýrsko). Tímto jim moc děkujeme za pomoc.

Branky a nahrávky: 11. Kadlec (D. Václavovic), 37. Rajšl (Kadlec) – 4. Muchka (Kopačka), 7. Kopačka (Pašek), 34. Kopačka (Cvachovec), 45. Cvachovec (Kopačka). Rozhodčí: Deflorátor, Vachovec. Vyloučení: 6:4, využití: 1:0, v oslabení: 0:0. Diváků: 14

Kopi

14.10.2018 - Š.L.A.H.
Výsledek: 5:5

Náš první zápas již 10.sezóny byl velice vyrovnaný. Do vedení šel v 5. minutě soupeř, ale my dokázali skóre otočit. Avšak naše vedení netrvalo dlouho a soupeř znovu odskočil. My jsme většinu času poté dotahovali. Soupeř dokázal odskočit na rozdíl dvou branek v 34. minutě, kdy se podruhé prosadil Vlach. Tým ale bojoval, 5minut před koncem za stavu 3:5 napřáhl Kváč a snížil na rozdíl jediného gólu. Poté jsme se snažily o vyrovnání, o které se postaral Z.Muchka, který minutu před koncem hrací doby došťouchl puk, jenž vystřelil od modré J.Hora, za soupeřova golmana.

6. Muchka (Kopačka), 17. Kváč, 23. Kopačka (Belfín), 41. Kváč, 44. Muchka (Hora) – 5. Vlach (Pytel), 18. Janda, 21. Kučera (Ludvík), 28. Pytel (Němec), 34. Vlach